Poznaj główne zalety Toreb Materiałowych


Spersonalizowana grafika

Wybierając torby papierowe masz możliwość wyboru i personalizacji grafik jakie znajda się na Twojej torbie

Mocna i niezawodna rączka

Torby papierowe są wykonane z najlepszych ekologicznych materiałow dzięki czemu są wytrzymałe i niezawodne

Wielkość taka jaką potrzebujesz

To Ty decydujesz jakiej wielkości toreb potrzebujesz. Produkujemy Torby papierowe w wielu wymiarach zależnie od potrzeb klienta

 • Spersonalizowana grafika

  Wybierając torby papierowe masz możliwość wyboru i personalizacji grafik jakie znajda się na Twojej torbie

 • Mocna i niezawodna rączka

  Torby papierowe są wykonane z najlepszych ekologicznych materiałow dzięki czemu są wytrzymałe i niezawodne
 • Wielkość taka jaką potrzebujesz

  To Ty decydujesz jakiej wielkości toreb potrzebujesz. Produkujemy Torby papierowe w wielu wymiarach zależnie od potrzeb klienta

Oferta

Torby Materiałowe


Szukasz solidnej torby, która wytrzyma spory ciężar, a jednocześnie będzie prezentować się stylowo? Sprawdź nasze torby materiałowe, które oferujemy w szerokim wyborze kolorystycznym i rozmiarowym. Proponujemy Torby BawełnianeJutowe, z łączonych materiałów, Polipropylenowe, mające wiele praktycznych zastosowań. Świetnie nadają się na zakupy, a dzięki możliwości zlecenia indywidualnego, spersonalizowanego nadruku stanowią unikatowy dodatek do codziennej stylizacji, bardzo ostatnio modny. Dodatkowo atrakcyjna kolorystyka toreb ożywi każdą stylizację.

Torbę materiałową możesz zabrać na piknik, plażę, do pracy, szkoły, na wakacje. Jest to poręczna torba codziennego użytku, w której zmieścisz drobne zakupy, drugie śniadanie, książki, czasopisma, notatki, dokumenty, różnego rodzaju drobiazgi, potrzebne w ciągu dnia. Po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc można zawsze mieć ją przy sobie.

Dlaczego my?

Nasze torby z papieru posiadają wiele atutów, dlatego jesteśmy przekonani, że sprostają Twoim oczekiwaniom w 100%.
 • Szeroka paleta rozmiarów
 • Wytrzymałe uchwyty i mocne klejenie
 • Estetyka wykonania
 • Liczne zastosowania
 • Ekologia

Nasze torby z materiału świetnie sprawdzają się w roli Toreb Reklamowych. Posiadają powierzchnię reklamową, którą warto wykorzystać do promocji swojej marki. Indywidualny nadruk pozwala wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć uwagę rzeszy odbiorców. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Rodzaje Toreb Materiałowych


 • Laminowana

  Doskonałe na każdą okazję

  Popularność ekologicznych rozwiązań sprawia, że rośnie popyt na biodegradowalne torby papierowe, które nie przynoszą szkody środowisku naturalnemu, a jednocześnie są trwałe i efektowne. W naszej ofercie papierowe, ekologiczne torby zajmują ważne miejsce, jako świetna alternatywa dla toreb foliowych, wyróżniając się wszechstronnymi zastosowaniami.

 • Ze skręcanym uchwytem

  Doskonałe na każdą okazję

  Torby materiałowe

  Szukasz solidnej torby, która wytrzyma spory ciężar, a jednocześnie będzie prezentować się stylowo? Sprawdź nasze torby materiałowe, które oferujemy w szerokim wyborze kolorystycznym i rozmiarowym.

 • Ze skręcanym uchwytem premium

  Doskonałe na każdą okazję

  Popularność ekologicznych rozwiązań sprawia, że rośnie popyt na biodegradowalne torby papierowe, które nie przynoszą szkody środowisku naturalnemu, a jednocześnie są trwałe i efektowne. W naszej ofercie papierowe, ekologiczne torby zajmują ważne miejsce, jako świetna alternatywa dla toreb foliowych, wyróżniając się wszechstronnymi zastosowaniami. Dla firmy taka torba może stanowić nośnik reklamy, dla klienta codzienny niezbędnik na drobne zakupy, drugie śniadanie itp. Dzięki atestom może być z powodzeniem wykorzystywana do kontaktu z żywnością w branży spożywczej i gastronomicznej. Torby papierowe z nadrukiem świetnie sprawdzą się na targach branżowych, konferencjach, sympozjach – pomieszczą materiały reklamowe i ulotki.


Taka Torba Materiałowa jest super ale szukasz czegoś jeszcze?

Posiadamy szeroką gamę toreb, które możemy odpowiednio spersonalizować do potrzeb naszych klientów. Nie ograniczaj się przy wyborze wzoru i koloru.
Wspólnymi siłami stworzymy dla Ciebie takie torby o jakich każdy marzy.
Sprawdz pozostałe nasze produkty a jak już sie zdecydujesz zapraszamy do kontaktu.

© 2020 Agrelo, All Rights Reserved