O nas

Witaj w naszym świecie.
Taka Torba Cię poniesie

Taka – Torba

Właścicielem Taka-torba.pl jest agencja reklamowa Agrelo z siedzibą w Jaśle. Prężnie działamy, rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę bez przerwy od 2013 roku.

Dysponując nowoczesnym sprzętem w postaci 6-kolorowej karuzeli sitodrukowej, półautomatu sitodrukowego do druku na płasko, plotera sublimacyjnego, prasy termotransferowej oraz drukarki DTG TexJet Plus do druku pełnokolorowego na bawełnie, możemy zaproponować Profesjonalne Nadruki Na Torbach Papierowych, Bawełnianych, jutowych a także na odzieży, parasolkach itp. 

Niesie nas technologia

Wykorzystujemy technologie druku sitodrukowego, sublimacyjnego, DTG, termotransferowego, dopasowując je do konkretnego zamówienia.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów detalicznych (poszukujących np. Solidnej Torby Na Zakupy), jak i hurtowych, dla których produkujemy Oryginalne Torby Reklamowe.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz skrupulatność i precyzja wykonania nadruku. Mocno stawiamy na ekologię, dlatego w naszej ofercie znaleźć można Biodegradowalne Torby Papierowe, Bawełniane i Jutowe o szerokich zastosowaniach.

Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju, z pasją i zaangażowaniem realizujemy powierzone zlecenia, służąc swoim doświadczeniem i profesjonalizmem.

Torby przez nas wykonane idą w parze z wygodą ale również ekologią. Dla nas środowisko ma znaczenie. Korzystając z papierowych toreb i Ty możesz zadbać o naszą planetę.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta to nasza domena.
Daj się ponieść Takiej Torbie jakiej zapragniesz. 

© 2020 Agrelo, All Rights Reserved