Poznaj główne zalety Toreb Jutowych


Spersonalizowana grafika

Wybierając torby papierowe masz możliwość wyboru i personalizacji grafik jakie znajda się na Twojej torbie

Mocna i niezawodna rączka

Torby papierowe są wykonane z najlepszych ekologicznych materiałow dzięki czemu są wytrzymałe i niezawodne

Wielkość taka jaką potrzebujesz

To Ty decydujesz jakiej wielkości toreb potrzebujesz. Produkujemy Torby papierowe w wielu wymiarach zależnie od potrzeb klienta

 • Spersonalizowana grafika

  Wybierając torby papierowe masz możliwość wyboru i personalizacji grafik jakie znajda się na Twojej torbie

 • Mocna i niezawodna rączka

  Torby papierowe są wykonane z najlepszych ekologicznych materiałow dzięki czemu są wytrzymałe i niezawodne
 • Wielkość taka jaką potrzebujesz

  To Ty decydujesz jakiej wielkości toreb potrzebujesz. Produkujemy Torby papierowe w wielu wymiarach zależnie od potrzeb klienta

Oferta

Torby Jutowe


Przyjazne środowisku torby jutowe docenią amatorzy produktów ekologicznych. Wykonano je z biodegradowalnej tkaniny o pochodzeniu roślinnym. Gęsto splecione włókna z juty tworzą trwałe i wytrzymałe torby na zakupy, które nadają się do wielokrotnego użytku i zachowują swoje właściwości przez długi czas. Torby jutowe, jako realna alternatywa dla toreb foliowych, pozwalają zredukować ilość niebezpiecznych dla środowiska naturalnego odpadów.

Szeroki wybór toreb jutowych

Ekologiczne, pakowne torby typu shopper charakteryzuje staranne i estetyczne wykonanie, co obok funkcjonalizmu stanowi ich najważniejszy atut. Nasza oferta obejmuje standardowe modele w naturalnej kolorystyce, podkreślającej ekologiczny charakter toreb jutowych, a także modele urozmaicone atrakcyjnymi kolorowymi wstawkami, z długimi i krótkimi uchwytami bawełnianymi oraz niewielkie torebki prezentowe idealne na różnego rodzaju akcje promocyjne. Możliwość zamówienia indywidualnego nadruku pozwala stworzyć Wyjątkową Torbę Reklamową uzupełniającą prowadzone działania marketingowe i zwiększającą rozpoznawalność marki.

Naszym odbiorcom dajemy szeroki wachlarz produktów do wyboru, w tym torby o zróżnicowanych wymiarach i pojemności, mając pewność, że spełnią one swoje zadanie w 100%. Praktyczne torby jutowe sprawdzą się w wielu codziennych sytuacjach, radząc sobie nawet z cięższymi zakupami, przydadzą się również na plażę czy piknik.

Dlaczego my?

Nasze torby jutowe posiadają wiele atutów, dlatego jesteśmy przekonani, że sprostają Twoim oczekiwaniom w 100%.

 • Szeroka paleta rozmiarów
 • Estetyka wykonania
 • Liczne zastosowania
 • Ekologia

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w której oprócz toreb jutowych znajdziesz również Torby BawełnianePapieroweSportowe i wiele innych. Znajdź swój typ i zamów torbę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. 

Rodzaje Toreb Jutowych


 • Torby Westford Mill

  Doskonałe na każdą okazję

  Popularność ekologicznych rozwiązań sprawia, że rośnie popyt na biodegradowalne torby papierowe, które nie przynoszą szkody środowisku naturalnemu, a jednocześnie są trwałe i efektowne. W naszej ofercie papierowe, ekologiczne torby zajmują ważne miejsce, jako świetna alternatywa dla toreb foliowych, wyróżniając się wszechstronnymi zastosowaniami.

 • Ze skręcanym uchwytem

  Doskonałe na każdą okazję

  Torby materiałowe

  Szukasz solidnej torby, która wytrzyma spory ciężar, a jednocześnie będzie prezentować się stylowo? Sprawdź nasze torby materiałowe, które oferujemy w szerokim wyborze kolorystycznym i rozmiarowym.


Taka Torba Jutowa jest super ale szukasz czegoś jeszcze?

Posiadamy szeroką gamę toreb, które możemy odpowiednio spersonalizować do potrzeb naszych klientów. Nie ograniczaj się przy wyborze wzoru i koloru.
Wspólnymi siłami stworzymy dla Ciebie takie torby o jakich każdy marzy.
Sprawdz pozostałe nasze produkty a jak już sie zdecydujesz zapraszamy do kontaktu.

© 2020 Agrelo, All Rights Reserved