Poznaj główne zalety Worków na Buty


Spersonalizowana grafika

Wybierając torby papierowe masz możliwość wyboru i personalizacji grafik jakie znajda się na Twojej torbie

Mocna i niezawodna rączka

Torby papierowe są wykonane z najlepszych ekologicznych materiałow dzięki czemu są wytrzymałe i niezawodne

Wielkość taka jaką potrzebujesz

To Ty decydujesz jakiej wielkości toreb potrzebujesz. Produkujemy Torby papierowe w wielu wymiarach zależnie od potrzeb klienta

 • Spersonalizowana grafika

  Wybierając torby papierowe masz możliwość wyboru i personalizacji grafik jakie znajda się na Twojej torbie

 • Mocna i niezawodna rączka

  Torby papierowe są wykonane z najlepszych ekologicznych materiałow dzięki czemu są wytrzymałe i niezawodne
 • Wielkość taka jaką potrzebujesz

  To Ty decydujesz jakiej wielkości toreb potrzebujesz. Produkujemy Torby papierowe w wielu wymiarach zależnie od potrzeb klienta

Oferta

Worki na Buty


Dzieci muszą codziennie chodzić do szkoły i czy lato, czy zima powinny też zmieniać obuwie. A dodatkowe buty najlepiej spakować do praktycznego worka! Torba na buty ochroni obuwie przed czynnikami zewnętrznymi. Nie straszny jej wiatr, słońce czy deszcz. Worek można nosić zarówno jako plecak, jak i torbę. Z ciekawym nadrukiem, logotypem albo zabawną sentencją będzie całoroczną reklamą Twojej oferty. Takie worki na buty mogą być adresowane do dzieci jako typowy atrybut szkolny, ale sprawdzą się także w kampanii skierowanej do dorosłych odbiorców – zarówno mężczyzn wybierających się na ryby, jak i kobiet idących na spacer czy fitness. Worki na buty z nadrukiem to praktyczny gadżet reklamowy, który pozwoli Ci na skuteczne budowanie świadomości marki.

Worki na buty to produkt wielozadaniowy

Chcesz skutecznej reklamy? Wyobraź sobie Twój znak firmowy: w szkole, na basenie, w parku, na plaży, na treningu, na zakupach i na siłowni. To możliwe dzięki nadrukowi na proponowanych przez nas workach na buty. Organizujesz event, konferencję, zlot lub spotkanie z klientami? Podarek w postaci produktu z nadrukiem będzie doskonałym uzupełnieniem imprezy. Worek może posłużyć jako praktyczne opakowanie na ulotki, próbki produktu czy plan wydarzenia. To prosty gadżet, który może być używany w wielu sytuacjach i towarzyszy Klientom w codziennym funkcjonowaniu. Postaw na worki na buty z nadrukiem, jeśli szukasz nienachalnej i bardzo skutecznej formy reklamy.

Dlaczego my?

Nasze torby z papieru posiadają wiele atutów, dlatego jesteśmy przekonani, że sprostają Twoim oczekiwaniom w 100%.
 • Szeroka paleta rozmiarów
 • Wytrzymałe uchwyty i mocne klejenie
 • Estetyka wykonania
 • Liczne zastosowania
 • Ekologia

Rodzaje Worków na Buty


 • Laminowana

  Doskonałe na każdą okazję

  Popularność ekologicznych rozwiązań sprawia, że rośnie popyt na biodegradowalne torby papierowe, które nie przynoszą szkody środowisku naturalnemu, a jednocześnie są trwałe i efektowne. W naszej ofercie papierowe, ekologiczne torby zajmują ważne miejsce, jako świetna alternatywa dla toreb foliowych, wyróżniając się wszechstronnymi zastosowaniami.

 • Ze skręcanym uchwytem

  Doskonałe na każdą okazję

  Torby materiałowe

  Szukasz solidnej torby, która wytrzyma spory ciężar, a jednocześnie będzie prezentować się stylowo? Sprawdź nasze torby materiałowe, które oferujemy w szerokim wyborze kolorystycznym i rozmiarowym.

 • Ze skręcanym uchwytem premium

  Doskonałe na każdą okazję

  Popularność ekologicznych rozwiązań sprawia, że rośnie popyt na biodegradowalne torby papierowe, które nie przynoszą szkody środowisku naturalnemu, a jednocześnie są trwałe i efektowne. W naszej ofercie papierowe, ekologiczne torby zajmują ważne miejsce, jako świetna alternatywa dla toreb foliowych, wyróżniając się wszechstronnymi zastosowaniami. Dla firmy taka torba może stanowić nośnik reklamy, dla klienta codzienny niezbędnik na drobne zakupy, drugie śniadanie itp. Dzięki atestom może być z powodzeniem wykorzystywana do kontaktu z żywnością w branży spożywczej i gastronomicznej. Torby papierowe z nadrukiem świetnie sprawdzą się na targach branżowych, konferencjach, sympozjach – pomieszczą materiały reklamowe i ulotki.


Takie Worki na Buty są super ale szukasz czegoś jeszcze?

Posiadamy szeroką gamę toreb, które możemy odpowiednio spersonalizować do potrzeb naszych klientów. Nie ograniczaj się przy wyborze wzoru i koloru.
Wspólnymi siłami stworzymy dla Ciebie takie torby o jakich każdy marzy.
Sprawdz pozostałe nasze produkty a jak już sie zdecydujesz zapraszamy do kontaktu.

© 2020 Agrelo, All Rights Reserved